Newsy

Aktualności Beyond

Skorzystaj z darmowego pokazu możliwości

 – Chcesz skorzytać z darmowego pokazu możliwości akceleratora BEYOND POLUS ADVANCED? Jeżeli chcesz aby handlowiec zaprezentował ci możliwości naszego systemu wybielania, skontaktuj się z nim. woj. Mazowieckie Joanna tel: +48 722 200 522 woj. Lubuskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie Renata tel: +48 531 999 443

MAX SOLUTION – Najnowsze Kompleksowe Rozwiązanie

Już w pierwszej połowie Maja 2018, klienci BEYOND bedą mogli kupić znany już preparat MAX w nowej odsłonie. Zestawy MAX wzbogacone będą o NOWY żel RS, charakreryzujący się właściwościami remineralizującymi szkliwo i wzmacniającymi zębinę. Bogaty skład dodatkowego żelu RS pozwoli również na szybkie i skuteczne zniesienie ewentualnej nadwrażliwości.

STOISKO BEYOND NA TARGACH KRAKDENT 2016

Targi stomatologiczne KRAKDENT 2016 już za nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że nowy BEYOND POLUS ADVANCED zrobił na Państwu takie samo wrażenie jak na nas. Była okazja do przekonania się na własnej skórze jak wspaniałe efekty wybielania oferuje nasz najnowszy Akcelerator trzeciej generacji. Do zobaczenia na następnych targach!