Silny, skuteczny żel wybielający BEYOND™ ze specjalnie opracowaną formułą

DLA LEKARZA - Produkty - SILNY, SKUTECZNY ŻEL WYBIELAJĄCY BEYOND™ ZE SPECJALNIE OPRACOWANĄ FORMUŁĄ

Silny, skuteczny żel wybielający BEYOND™

SILNY, SKUTECZNY ŻEL WYBIELAJĄCY BEYOND™ ZE SPECJALNIE OPRACOWANĄ FORMUŁĄ

Żel wybielający BEYOND™ II zawiera 35% nadtlenek wodoru (H2O2) jako składnik aktywny. Nadtlenek wodoru jest najczęściej używanym aktywnym składnikiem stosowanym przez profesjonalistów przy wybielaniu zębów wykonywanym w gabinecie. H2O2 jest zwykle spotykany w stężeniu od 15% do 38%. Żel BEYOND™ został stworzony specjalnie do zabiegów wybielania wspomaganego światłem.

Inne formy wybielania są oparte najczęściej na nakładkach, przy których stosowany jest żel na bazie nadtlenku mocznika. Inny popularny materiał wybielający - karbamid jest połączniem nadtlenku wodoru z mocznikiem, jest jednak słabszy, rozkłada się wolniej oraz wolniej wybiela. Wysoko skoncentrowany i efektywny żel wybielający BEYOND™ zapewnia najlepsze rezultaty wybielania w możliwie najkrótszym czasie.

Żel wybielający BEYOND™ zawiera specjalnie dobrane przez naukowców składniki, które pozostawiają zęby białe i lśniące. Przy używaniu żelu BEYOND™ rezultatem jest zawsze lśniąca biel, a nie kredowa, tak jak ma to zazwyczaj miejsce przy w przypadku wykorzystania materiałów wybielających niższej jakości.

Wróć do strony z produktami