beyII

Beyond II Ultra

Świetne rezultaty w przystępnej cenie

Beyond II

To  najnowszy system profesjonalnego wybielania gabinetowego. Oferuje on najlepszy stosunek ceny do jakości. Jego kompaktowe wymiary pozwolą na przechowanie nawet w niewielkich gabinetach, a nowoczesny i prosty design podkreśli ich walory.

Beyond II

Oszczędzaj czas dzieki jednoczesnemu wybielaniu dwóch pacjentów

Elegancki – szykowny i nowoczesny design, który z łatwością obejmie każda praktyka dentystyczna.
Cyfrowy panel – Prosta i szybka obsługa systemu za pomocą cyfrowego panelu.
Jonizator – Wykorzystując jony ujemne, wbudowany oczyszczacz powietrza redukuje zanieczyszczenia powietrza, które mogą występować w gabinecie, aktywnie przyczyniając się do czystszego i zdrowszego środowiska.

Unikalny emiter światła

zapewnia wygodę oraz poprawność ekspozycji

Specjalne rozwieraki dostosowane do emiterów Beyond II, posiadają blokadę języka oraz specjalne wypustki umożliwiające mocowanie emitera.

Autorski system mocowania i utrzymania emitera światła oraz ultradźwieków pozwala na stabilność i równomierność ekspozycji podczas zabiegu. Dzięki temu efekt zabiegu nie zostanie zepsuty nierównomiernym oświetleniem łuku zębowego.

BEYOND II jest lekki i mobilny, dzięki czemu transport pomiędzy gabinetami jest szybki i bezproblemowy.
Intensywność wybielania można ustawić na Niskie, Średnie i Wysokie aby dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
W połączeniu z oryginalnymi preparatami BEYOND®, zawierającymi nadtlenek wodoru (H2O2) i dwutlenek krzemu (SiO2), które działają jak katalizator, wraz z innymi specjalnymi składnikami, efektem końcowym są nie tylko bielsze ale i lśniące zęby.

Jeden model

Dwie wersje

Beyond II 31%
Beyond II ULTRA 56%

Efektywność w 16-to stopniowej skali VITA