PearlWhite

Pearl White

Pasty idealnie dobrane do Twojego uśmiechu

Linia specialistycznych past PEARL WHITE

Nasze pasty obecne są na polskim rynku od kilkunastu lat i stanowią integralną część systemu  gabinetowego wybielania zębów BEYOND. Są nieodłączną częścią procesu wybielania. Należy ich używać po zabiegu w celu podtrzymania efektu, tak aby biały uśmiech został z nami jak najdłużej. Receptura pasty została stworzona z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w gabinetach stomatologicznych.

Pasty do codziennego użytku

Opracowane przez Beyond pasty do zębów Pearl White, przeznaczone do delikatnego usuwania plam i przebarwień z powierzchni zębów. Równie skutecznie radzą sobie z nadmiarem kamienia nazębnego. Unikalna formuła Pearl White zawiera mikrokryształy, które podczas szczotkowania pękają  i skutecznie odświeżają kolor zębów. Wysokiej jakości składniki Pearl White wspierają mineralizację szkliwa, co doskonale uzupełnia efekt wybielania.

ADVANCED

Pearl White

Pasta do zębów Advanced

Pasta do zębów, która w nieagresywny sposób, skutecznie wybiela zęby już od pierwszego użycia. Unikalna formuła zastosowania nadtlenku wapnia dodatkowo wpływa na odświeżenie koloru. Nie zawiera fluoru, a hydroksyapatyt posiadający właściwości reminalizujące.

Jest świetną kontynuacją profesjonalnego zabiegu wybielania systemem Beyond, może być również używana niezależnie.

Niewielką ilość pasty (ziarnko grochu), nałożyć na szczoteczkę. Używać regularnie, dwa razy dziennie.

 

Pojemność: 40 ml/Travel, 130ml/Standard

GREEN TEA

Pearl White

Pasta do zębów Green Tea

Wybielająca pasta do zębów, która rozjaśni Twój uśmiech nawet o 1 ton w ciągu miesiąca.Nadtlenek wapnia, zastosowany w produkcie w połączeniu z wodą uwalnia nadtlenek wodoru i tlen, który przywraca naturalną biel.

 

 

Bezpieczna formuła bez użycia fluoru, a zamiennie hydroksyapatytu skutkuje remineralizacją szkliwa. Tym samym może być stosowana codziennie.

Dodatkowy posmak zielonej herbaty, nadaje świeżość i prawidłowy oddech.

 

Pojemność: 40 ml/Travel, 130ml/Standard

SENSITIVITY

Pearl White

Pasta do zębów Green Tea

Pasta do zębów skierowana do osób z problemem nadwrażliwości. Dzięki zastosowaniu Azotanu Potasu i Fluorku Sodu skutecznie niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Dodatkowo łagodzi podrażnione nerwy zębowe.

 

 

 

 

 

 

 

Chroni również przed przyczynami nadwrażliwości.

Do codziennego stosowania.

 

Pojemność: 40 ml/Travel, 130ml/Standard

Odwiedź nas